Lütfen Bekleyiniz... Alaturka Dijital Yükleniyor...

Bahçelievler Mah. Bağcılar Cad. No: 21 1/1A Bahçelievler / İstanbul

0 (212) 554 04 10 0 (531) 637 86 86 info@alaturkadijital.com Müşteri Hizmetleri

Biz Kimiz?

Dijital dünyayı doğru kullanarak müşterilerimize maksimum kazanç ve getiri sağlamaktayız!

Dijital dünyanın getirdiği birçok avantajı sonuna kadar kullanarak, bunları müşterilerine yansıtmayı ilke ve amaç edinmiş, genç ve dinamik bir ekibe sahip olan bir dijital ajanstır. Kurumsal kimliğinize uygun bir biçimde ve hedef kitlenize ulaşabilir olmanız açısından, Alaturka Dijital bir çok hizmeti sizlere aynı anda sunmaktadır.

Dijital dünyayı doğru kullanarak müşterilerimize maksimum kazanç ve getiri sağlamaktayız! Alaturka Dijital sizin dünyaya açılan vitrininizi tasarlamakta ve bunları dijital ortama taşımaktadır.

Alaturka Dijital sizin dünyaya açılan vitrininizi tasarlamakta ve bunları dijital ortama taşımaktadır. Konusunda uzman kadrosuyla dijital dünyada müşterilerine mükemmel hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Dijital dünyadaki yerinizi, mükemmel hizmet anlayışı ile Alaturka Dijital'e güvenle emanet edebilirsiniz.

Ekibimiz sayfasından bizlerle alakalı tüm detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi insan kaynakları ve iletişim sayfalarından da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz...

Paylaş

Kapat!